Výber škárovačky do kúpeľne a kuchyne

left arrow
right arrow

Čistá škárovačka za kuchynským sporákom? Tmel v kúpeľni bez plesní? Čistotu a nezávadnosť v týchto vodou a olejmi namáhaných prostrediach nie je ľahké dosiahnuť. Jedno sa však dá - pri prerábke jadra v byte, pri stavbe domu vybrať správnu škárovačku. Aby škáry pri vašom sprchovom kúte ostávali suché a aby ste sa nebáli, keď vaše dieťa zdvihne niečo z podlahy v kuchyni.

Výber škárovačky do kuchyne

Tu ide najmä o čistotu, dobrú udržiavateľnosť a hygienický povrch. Je nám jasné, že sa vám nechce každý druhý deň drhnúť obklad za sporákom, alebo lamentovať nad tým, ako sa mlieko zažralo do škáry na zemi a teraz ho cítiť, nech robíte, čo robíte. Pes, deti, rozliaty kečup, olej, víno… z každého dňa v kuchyni by mohla byť dráma. Vďaka epoxidovým škárovačkám do kuchyne Kerapoxy, Kerapoxy Design a Kerapoxy CQ vás obíde. Vytvoria nenasiakavé, ľahko čistiteľné a hygienické škáry, ktoré samozrejme plnia aj svoju hlavnú funkciu - ochraňujú podklad pred vlhkosťou. Konečne nemusíte kuchyňu brániť pred zašpinením a môžete variť bez stresu.

Výber škárovačky do kúpeľne

Navlhnutá škárovačka v teplom prostredí kúpeľne nikdy nič dobré neveští. Tu vám pôjde hlavne o vodeodolnosť a ochranu proti množiacim sa baktériám. Človek by si povedal, že to už dnes snáď s inou ako epoxidovou škárovačkou nejde dosiahnuť, ale nie je to pravda. V ponuke máme okrem nich aj cementovú škárovačku vhodnú do kúpeľne (alebo trebárs do bazéna) Ultracolor Plus, ktorá má vďaka zloženiu špeciálnu vlastnosť DropEffect® (vodná para sa do nej nevpije, ale združí do kvapôčiek, ktoré prirodzene stečú) doplnenú technológiou BioBlock® (samotná kúpeľňová špárovačka bojuje proti plesniam za vás tým, že spomaľuje bujnenie baktérií a mikroorganizmov). A pritom ostáva plne zdravotne nezávadná. Hľadajte: Ultracolor Plus, Kerapoxy, Kerapoxy Dizajn, Kerapoxy CQ.